Danışmanlık Hizmetleri

Şirketinizin gizli iş gücü Jenerika olsun.

Şirketinizin Pazarlama İletişimine veya Kurumsal Marka Yönetimine yönelik bir insan kaynağı ayırmanıza hiç gerek yok. Jenerika’nın Danışmanlık Hizmetleri ile marka yönetimi ve iletişim faaliyetlerinizi, bizim iş gücü desteğimiz ile kolaylıkla yürütebilirsiniz. Dilerseniz aylık periyodik toplantılar veya dilerseniz de çalışmaları doğrudan şirketinizde gerçekleştirdiğimiz, size özel çalışma programları ile dijital pazarlama, tasarım ve eğitim faaliyetlerinize destek verebiliriz.

Danışmanlık hizmetlerimize başlamadan önce sizden ihtiyaçlarınızı detaylı bir şekilde öğreniyor ve size özel bir çalışma planı ve teklifi sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz halinde, sizinle tanışmaktan ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek çözümler geliştirmekten mutluluk duyarız.

Jenerika ile Tanışın

Şirketinizin reklam ve pazarlama faaliyetlerine yönelik bir uzman desteğine ihtiyacınız varsa, sizi Jenerika ile tanışmaya davet ediyoruz. Sizinle bir araya gelerek hem Jenerika’nın sunduğu hizmetler hakkında bilgi verelim, hem de sizden işinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek size özel dijital pazarlama çözümleri geliştirelim. İletişim formumuzu kullanarak ihtiyaçlarınızı online olarak bize iletebilirsiniz.